Bloomberg HT Hakkında

Finans dünyasının ihtiyaçlarını karşılayacak, reel sektörün taleplerine cevap verecek, sektörel bazda araştırmalara ve raporlara daha hızlı ulaşma olanağı sağlayacak Bloomberg HT, tarafsız, ilkeli, kaliteli yayın çizgisi Türkiye’nin önde gelen medya kuruluşu CİNER YAYIN HOLDING ve yükselişini 28 yıldır sürdüren, 68 ülkede 200 milyondan fazla haneye ulaşan, ekonomi dünyasına en doğru verileri sunan dünyanın en önemli medya kuruluşlarından biri Bloomberg’in güçlerinin birleşmesi ile kuruldu.

2010 Ocak ayında Türkçe olarak yayına başlayan Bloomberg HT iş dünyası haberleri, finans uzmanları ile röportajlar, aynı zamanda Türk ve Dünya piyasaları üzerine canlı bağlantılar sunmaktadır.

Türk halkına en kaliteli yayınları sunan Ciner Medya Grubu bünyesinde yer alan Bloomberg HT, Bloomberg Television’ın New York, Londra ve Hong Kong’da bulunan son teknolojiye sahip stüdyolarını, üretim hizmetlerini ve haber toplama çalışmalarını Türkiye’de aynen uygulayarak Türkiye’ye yepyeni bir ekonomi kanalı kazandırdı.

Bloomberg HT Digitürk 31.kanal, D-Smart 44. kanal, teledünya 30. kanal, Türksat ve Kablo TV üzerinden izlenebilmektedir. Bunun yanında Bloomberg HT 92.8 radyo frekasından dinlenebilmekte, bloomberght.com adresinden de takip edilebilmektedir.